گستره خدمات

علوم داده

علم داده ها یک رشته بین رشته ای است که از روش های علمی، فرآیندها، الگوریتم ها و سیستم ها برای استخراج دانش و بینش از داده ها در اشکال مختلف، ساختار یافته و غیر ساختاری، مشابه داده کاوی استفاده می کند .

یادگیری ماشین

یادگیری ماشین یک رشته بین رشته ای است که از تکنیک های آماری استفاده می کند تا سیستم های کامپیوتری توانایی «یادگیری» (مثلا به طور مداوم بهبود عملکرد در یک کار خاص) از داده ها، بدون اینکه بصورت صریح برنامه ریزی شوند را داشته باشند .

تجزیه و تحلیل کسب و کار (BA) به مهارت ها، فن آوری ها، شیوه های اکتشاف تکراری پیوسته و بررسی عملکرد کسب و کار گذشته برای به دست آوردن بینش و هدایت برنامه ریزی کسب و کار اشاره دارد.

تحلیل سیستم

تجزیه و تحلیل سیستم فرایند مطالعه یک روش یا کسب و کار است تا آرمانها و اهداف آن را شناسایی کند و سیستم ها و رویه هایی را ایجاد کند که به طور مؤثر به آنها دست یابند .

بازمهندسی فرآیندهای کسب و کار

مهندسی مجدد فرآیند کسب و کار (BPR) یک استراتژی مدیریت کسب و کار است که با تمرکز بر تجزیه و تحلیل و طراحی روندهای کاری و فرآیندهای کسب و کار در یک سازمان است.

برنامه ریزی منابع سازمانی

برنامه ریزی منابع سازمانی (ERP) مدیریت یکپارچه از فرایندهای کسب و کار محوری، اغلب در زمان واقعی و توسط نرم افزار و فن آوری متعهد است.

علوم داده بعنوان یک سرویس

آیا هنوز در تلاش برای یافتن پتانسیل واقعی داده های سازمان خود هستید؟ تمام اطلاعات مورد نظر مشتری در سرانگشتان شما قرار دارد. شما ابزارهای مختلف تجزیه و تحلیل را می توانید برای همه سیستم عامل های مختلف نصب نمایید. شما می توانید مشتریان، درآمد و عملیات خود را با هر زاویه ای بصورت دقیق تجزیه و تحلیل نمایید. اما آیا دارای سیستمی برای عملیاتی کردن تمام داده ها هستید و ابزارهای فعلی شما تصویر کاملی را ارائه می دهند؟ فقط 23 درصد از شرکت ها موفق به استفاده از ¾ از تمام داده های بزرگ در اختیار خود هستند. بیش از 37٪ مردم اعتراف می کنند که برای دسترسی به منبع مناسب برای تجزیه و تحلیل داده ها، بیش از یک روز باید ئقت صرف نمایند و در موارد حساس تر این امر می تواند بیش از یک هفته طول بکشد. در این خصوص من میتوانم بینش های عملی را ارائه دهم. از این طریق شما می توانید تصمیمات مربوط به کسب و کار خود را برای حرکت به سمت شرکت ایده آل پیش برید. خدمات علمی داده ها به شما کمک خواهد کرد که به خوبی از رقابت پیش بروید، تصور کنید که تصمیمات مبتنی بر مصرف خود را از دست داده اید، رشد درآمد خود را افزایش دهید و کارایی عملیات کلی را بهبود بخشید. تخصص من ، بهره برداری از بازخوردهای عمومی و خصوصی در شرکت شما در نظرسنجی ها و بررسی وب سایت ها، بازه ها و میزان خرید کالا و خدمات و موارد دیگر شامل اطلاعات و نظرات کارکنان شما در جهت سوق دادن شما به عنوان مدیریت ارشد سازمان در جهت اتخاذ تصمیم گیری های بهتر و ارائه پشتیبانی تخصصی و خاص برای سازمانها و شرکتها و اشخاص هدف می باشد. و این تنها نمونه کوچکی از راهکارهای نابی است که تجزیه و تحلیل داده های کسب و کار،  شما را قادر به تصمیم گیری بهتر بازاریابی، اندازه گیری و بهینه سازی کمپین ها بعنوان مثال در  رسانه های اجتماعی خود ؛ و همچنین ایجاد توانایی در پیش بینی رفتار مشتری با دقت بالا و در نهایت پیش بینی فروش دقیق شرکت و سازمان می سازد.

مطالب بیشتر

تمرکز خدمات من

با توجه به رشد علم داده و افزایش اطلاعات در همه صنایع عمده، در این حوزه کاری جدید، هیجان انگیز
و چالش انگیز، فرصت های زیادی وجود دارد.

علوم داده

علم داده ها یک رشته بین رشته ای است که از روش های علمی، فرآیندها، الگوریتم ها و سیستم ها برای استخراج دانش و بینش از داده ها در اشکال مختلف، ساختار یافته و غیر ساختاری، مشابه داده کاوی استفاده می کند. دانش داده "یک مفهوم برای متحد کردن آمار، تجزیه و تحلیل داده ها، یادگیری ماشین و روش های مرتبط با آن" است تا "درک و تحلیل پدیده های واقعی" با داده ها. این تکنیک ها و نظریه ها را از زمینه های مختلف در زمینه ریاضیات، آمار، علم اطلاعات و علوم رایانه به کار می برد. جیم گری، برنده جایزه تورینگ، علم داده را به عنوان "پارامتر چهارم" علم (تجربی، نظری، محاسباتی و در حال حاضر داده محور) تصور می کرد و تصریح می کند که "همه چیز در مورد علم به علت تاثیر فناوری اطلاعات تغییر می کند" و "داده های غرق شدن".

مطالب بیشتر

یادگیری ماشین

یادگیری ماشین یک رشته بین رشته ای است که از تکنیک های آماری استفاده می کند تا سیستم های کامپیوتری توانایی «یادگیری» (مثلا به طور مداوم بهبود عملکرد در یک کار خاص) از داده ها، بدون اینکه بصورت صریح برنامه ریزی شوند. یادگیری ماشین در سال 1959 توسط آرتور ساموئل انجام شد. یادگیری ماشین به بررسی و ساخت الگوریتم هایی می پردازد که می توانند از پیش بینی ها بر روی داده ها یاد بگیرند و از طریق ایجاد یک مدل از ورودی های نمونه، الگوریتم های بر اساس دستورالعمل های استاتیک برنامه را با ایجاد پیش بینی ها یا تصمیم گیری های مبتنی بر داده ها غلبه می کنند. یادگیری ماشین در طیف وسیعی از وظایف محاسباتی کار می کند که در آن الگوریتم های صریح طراحی و برنامه ریزی با عملکرد خوب دشوار یا غیر قابل اجتناب است. برنامه های کاربردی مثال شامل فیلتر ایمیل، تشخیص نفوذ شبکه و بینایی کامپیوتر است.

مطالب بیشتر

تحلیل کسب و کار

تجزیه و تحلیل کسب و کار به مهارت ها، فن آوری ها، شیوه های اکتشاف تکراری پیوسته و بررسی عملکرد کسب و کار گذشته برای به دست آوردن بینش و رانندگی برنامه ریزی کسب و کار اشاره دارد. تجزیه و تحلیل کسب و کار تمرکز بر توسعه بینش جدید و درک عملکرد کسب و کار بر اساس داده ها و روش های آماری. در مقابل، اطلاعات کسب و کار به طور سنتی بر استفاده از یک مجموعه سازگار از معیارهای برای اندازه گیری عملکرد گذشته و راهنمای برنامه ریزی کسب و کار، که همچنین بر اساس داده ها و روش های آماری است. تجزیه و تحلیل کسب و کار استفاده گسترده از تجزیه و تحلیل آماری، از جمله مدل سازی توضیحی و پیش بینی، و مدیریت مبتنی بر واقعیت برای مدیریت تصمیم گیری. بنابراین نزدیک به علم مدیریت ارتباط دارد. تجزیه و تحلیل ممکن است به عنوان ورودی برای تصمیم گیری های انسانی مورد استفاده قرار گیرد و یا ممکن است به طور کامل تصمیم گیری خودکار. هوش کسب و کار پرس و جو، گزارش، پردازش تحلیلی آنلاین (OLAP) و "هشدارها" است.

مطالب بیشتر